Оголошення про громадські обговорення: Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Раїси Панасюк
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Раїси Панасюк

З  метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк розпочинається громадське обговорення.img_20180522_145215_hdr.jpg

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови №49-р від 01.04.2019р.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Присвоєння Вінницькому Центру соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк є гідним вшануванням її неоціненного вкладу в розвиток українського суспільства та захист прав людей з інвалідністю.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Раїси Панасюк внесена трудовим колективом КЗ «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 22 травня 2019 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради.

Громадські слухання відбудуться 15 травня 2019 року у приміщенні комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» о 18.00 год. Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради. 

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 07.06.2019р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради