Оголошення про громадські обговорення: Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»
Керування дозволамиКерування дозволами

Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»

Шановні вінничани!

Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-23-65.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Рішення.pdfРішення.pdf 

ДПТ Будівництво шляхопроводу. .pdfДПТ Будівництво шляхопроводу. .pdf