Оголошення про громадські обговорення: Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови»
Керування дозволамиКерування дозволами

Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детальний план території,  обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови»

Шановні вінничани!

Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) Проектний план.jpgмістобудівної документації: «Детальний план території,  обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови».

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 року №1094 замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-23-65.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Проектний план (1 частина)_1.jpgПроектний план (1 частина)_1.jpg

Проектний план (2 частина).jpgПроектний план (2 частина).jpg

Ситуаційна схема.jpgСитуаційна схема.jpg

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради