Оголошення про громадські слухання: Попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля
Керування дозволамиКерування дозволами

Попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І.Богуна та Б. Лук'яновського»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку зазначеного детального плану території.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/ch14Gg електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням та за телефоном: 59-51-55.

Зображення.jpgПопередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 грудня 2020 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради