Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – проекту містобудівної документації: «Проект внесення змін до плану зонування території м.Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – проекту містобудівної документації: «Проект внесення змін до плану зонування території м.Вінниця»

19 лютого 2020 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул.Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – проекту містобудівної документації: «Проект внесення змін до плану зонування території м.Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.план зонування 2020_1.jpg

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради