Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій в створі вул. Євгенія Пікуса»
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій в створі вул. Євгенія Пікуса»

27 січня 2020 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій в створі вул.Євгенія Пікуса».проектний на громадські обговорення2.jpg

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Презентація ДПТ.pptxПрезентація ДПТ.pptx

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради