Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення діяльності (торгівлі продуктовими товарами) існуючої малої архітектурної форми по вул.Довженка, біля будинку № 40 в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення діяльності (торгівлі продуктовими товарами) існуючої малої архітектурної форми по вул.Довженка, біля будинку № 40  в м. Вінниця

Завершується громадське обговорення щодо діяльності (торгівлі продуктовими товарами) існуючої малої архітектурної форми по вул.Довженка, біля будинку № 40  в м. Вінниця.

Ініціатором громадських слухань є ФОП Мбані – Амона Ольга Валентинівна.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 23 січня 2020 р. о 18.30 год.  за адресою: вул. Замостянська, буд.49 м. Вінниця (актова зала КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м. Вінниці").

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

 Зауваження.tifЗауваження.tif

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради