Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з питання обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку по вул. Лисенка, 19, відбудуться 16 жовтня
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з питання обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку по вул. Лисенка, 19, відбудуться 16 жовтня

Шановні вінничани!

ПропозиціяЗавершується громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул. Лисенка, 19 в м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є громадянин Калашник Віктор Матвійович. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури»

Громадські слухання з даного питання відбудуться 16 жовтня 2019 р. о 18.00 год.  за адресою: м. Вінниця,  у дворі будинків № 36 по вул Бевза та №19 по вул. Лисенка.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості
Вінницької міської ради