Оголошення про громадські слухання: Завершується громадське обговорення щодо Містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Завершується громадське обговорення щодо Містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці

Завершується громадське обговорення щодо Містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці.

Замовником виготовлення документації є громадянка Смотрич Сусанна Сергіївна. Розробник – ТОВ  "КУБ ГРУП".

Громадські слухання з даного питання відбудуться 16 вересня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця,  вул. Пироова, 71а, аудиторія 205 (приміщення Вінницького фінансово-економічного університету).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради