Оголошення про громадські слухання: Перенесення громадських слухань щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул.Винниченка, 4 в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Перенесення громадських слухань щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул.Винниченка, 4 в м. Вінниця

Шановні вінничани!

За ініціативою замовника документації, враховуючи необхідність доопрацювання матеріалів, громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул.Винниченка, 4 в м. Вінниця продовжене. Громадські слухання, проведення яких  планувалося 10 вересня 2019 р. о 18.30 год., перенесені на невизначений час.

Даита, час та місце проведення громадських слухань із зазначеного питання будуть повідомлені додатково.

Замовником виготовлення документації є громадянин Кульпекін Сергій Григорович. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, а також на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Прозоре місто» – «Громадська участь» – «Громадські слухання».

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради