Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул. Винниченка, 4 в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул. Винниченка, 4 в м. Вінниця

Завершується громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою: вул. Винниченка, 4 в м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є громадянин Кульпекін Сергій Григорович. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 10 вересня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця,  вул. Винниченка, 4 (приміщення кафе «Теремок»).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

 

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради