Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м. Вінниця

06 серпня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця,  вул. Пирогова, буд.74 (підвальне приміщення) відбудуться громадські слухання щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є ГО «Полум'я Надії». Розробник – ТОВ «Вінницький головний проектний інститут».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради