Оголошення про громадські слухання: Завершується громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Завершується громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м.Вінниця

Замовником виготовлення документації є ТОВ «Сомерсі Естейт».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 02 серпня 2019 р. о 17.30 год.  за адресою: вул. Владислава Городецького, 21, м. Вінниця              (1 поверх, аудиторія 13, закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради").

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради