Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення можливості реконструкції нежитлової будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 89 (літ. А)
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення можливості реконструкції нежитлової будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 89 (літ. А)

​Завершується громадське обговорення можливості реконструкції нежитлової будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 89 (літ. А).

Замовником виготовлення документації є департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «ВІН-ГІД Інжиніринг».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 18 липня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради