Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця

Завершується громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є громадянка Табачник Зінаїда Іллівна.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 11 липня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця,  вул. Замостянська, буд. 37, кв. 2.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради