Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М.Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М.Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця

09 липня 2019 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 23.02.2018 № 1094 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

громадські слухання 2019-07-09.pdfгромадські слухання 2019-07-09.pdf

 Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради