Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до Плану зонування м. Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до Плану зонування м. Вінниці

10 червня 2019 року о 16.00 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38, (актова зала департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради) відбудуться громадські слухання щодо обговорення містобудівної документації – Проекту внесення змін до Плану зонування м. Вінниці.зонування.jpg

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 10 червня 2019 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 10 червня 2019 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Для участі у громадських слуханнях просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради