Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів)
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів)

11 червня 2019 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів) відбудуться громадські слухання з обговорення Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів).

 На сайт.jpg

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».2 На сайт.jpg

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

 

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.Хімік. проектний на гром_1.jpg

 Хімік. проектний на гром.jpgХімік. проектний на гром.jpg

Khimik_grom_sluh_2_compressed.pdfKhimik_grom_sluh_2_compressed.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради