Оголошення про громадські слухання: Завершується громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №82 в житловому будинку під магазин змішаної групи товарів по вул. 600-річчя, 52 в м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Завершується громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №82 в житловому будинку під магазин змішаної групи товарів по вул. 600-річчя, 52 в м.Вінниця

Замовником виготовлення документації є громадянин Штанько Віктор Сергійович. Розробник – ФОП Ковальов А.Є.Фото.tif

Громадські слухання з даного питання відбудуться 28 травня 2019 р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця,  вул. 600 річчя, буд. 52, кв. 82.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Для реєстрації учасників громадських слухань, просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради