Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м.Вінниця

02 травня 2019 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів) відбудуться громадські слухання з обговорення Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м. Вінниця.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради  № 980 від 11.04.2019 р. «Про проект рішення міської ради «Про розроблення містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул.Немирівське шосе в м.Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.ДПТ.jpg

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 20 травня 2019 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 20 травня 2019 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ.pdfПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради