Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення містобудівної документації: детального плану території «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації: детального плану території  «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»

Шановні вінничани!

Завершується громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: детального плану території  «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Віннинцької міської ради за адресою: вул. Пушкіна, 38, м. Вінниця, в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).Міст.jpeg

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради,   тел.: 67-22-76, 67-23-65, 67-21-55.

Громадські слухання із зазначеного питання відбудуться 21.03.2019р. о 18.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: вул. Соборна, 59, каб. 710, м.Вінниця, тел.59-51-55, 59-51-59.

Для участі у громадських слуханнях просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ мост пдп.pdfПРЕЗЕНТАЦІЯ мост пдп.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради