Оголошення про громадські слухання: Перенесення громадських слухань з обговорення містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»
Керування дозволамиКерування дозволами

Перенесення громадських слухань з обговорення містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»

Шановні вінничани!

У зв'язку з виникненням додаткової потреби в доопрацюванні містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка», громадське обговорення з зазначеного питання, продовжується на 1 місяць.

Враховуючи вищевикладене, громадські слухання заплановані на 01.03.2019р. о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Театральна, 15, «КЗ Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"» перенесені.

Дата, час та місце проведення зазначених громадських слухань будуть повідомлені завчасно відповідно до вимог Положення про громадські слухання в місті Вінниці».

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел.: 67-22-76, 67-23-65, 67-21-55.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради