Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання з обговорення містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».

Шановні вінничани!

Завершується громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка».

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Віннинцької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. .: 67-22-76, 67-23-65, 67-21-55.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 01.03.2019р. о 17.30год, за адресою: м. Вінниця, вул.Театральна, 15. «КЗ Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"».

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Для участі у громадських слуханнях просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради