Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови».
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детальний план території,  обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови».

Шановні мешканці!

18 грудня 2018р. о 18.30 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів)відбудуться громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детальний план території,  обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови».

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 року №1094 замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Віннинцької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-23-65.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Для участі у громадських слуханнях просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради