Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця»

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури»

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Віннинцької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-23-65.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 01 листопада 2018р. о 18.30 год.  за адресою: м. Вінниця, вул. Черняховського,74 (КЗ «Вінницький міський клуб»).

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Для участі у громадських слуханнях просимо мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

ПДП Карбишева-Черняховського.pptxПДП Карбишева-Черняховського.pptx 

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради