Оголошення про громадські слухання: Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул.Стахурського, вул.Келецька та вул.Барське шосе в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул.Стахурського, вул.Келецька та вул.Барське шосе в м. Вінниця

Шановні вінничани!

Завершується громадське обговорення обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе в м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Проект плюс»

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-23-65.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 04 вересня 2018 р. о 18.00 год.  за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (ХАБ Вінниця).

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради