Акції та події: НАСТАВНИЦТВО
Керування дозволамиКерування дозволами

НАСТАВНИЦТВО

​УВАГА!

Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пропонує всім не байдужим подбати про майбутнє вже сьогодні! Діти-наше майбутнє!

В Україні більше 100 тис. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Більше 10 тисяч виховуються в колективних закладах, і з них 9 тисяч – діти старші 10 років. Більшість цих дітей поповнюють ряди сумної статистики стаючи, після випуску з інтернату, безхатьком, злочинцем, безробітним, алкоголіком або наркоманом. Кожен 7-ий намагається здійснити самогубство, лише 1% сиріт здатний вступити до ВНЗ і вибрати правильний життєвий шлях.

Найкращий варіант для такої дитини – це мати дорослого друга – НАСТАВНИКА.

Наставник – це доросла людина, яка готова підтримувати дитину з інтернату, розвивати в неї навички самостійного життя, ділитися власним досвідом і підтримувати дружні стосунки.  Дитина, яка має Наставника, стає більш самостійною і впевненішою. Вона відчуває, що є людина, якій вона не байдужа. Успішність у навчанні покращується, дитина вчиться налагоджувати контакти з людьми, ставити перед собою життєві цілі. В неї формуються культурні, моральні та духовні цінності.

         

Картинки по запросу наставництво