Акції та події: «Очікування Vs Реальність»
Керування дозволамиКерування дозволами

«Очікування Vs Реальність»

Працівники Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді сьогодні взяли участь у виставці «Очікування Vs Реальність».
Вінниця стала восьмим містом, у якому проведено презентацію. Відкриття виставки відбулося 30 липня у м. Київ і до кінця року вона побуває ще у 10 регіонах України.
Виставку влаштовано з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.
Засновником проекту є Міністерство соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Агентством ООН з питань міграції та Громадською спілкою «А21 Україна». У Вінниці виставку організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виставка експонуватиметься у м.Вінниці з 25 по 30 вересня на проспекті Космонавтів. На ній представлено 9 реальних історій. Ці українці постраждали від експлуатації роботодавцем і не отримали за свою тяжку працю ні копійки
Директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Добровольська та провідний психолог Ірина Ковиліна взяли участь у відкритті виставки поінформували присутніх про те яку роботу з постраждалими від торгівлі людьми здійснює Центр та куди потрібно звертатися. Ми почуємо кожного!

1.jpg 2.jpg