Акції та події: Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2020 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2020 році

16 липня психолог ВМЦСССДМ Ковиліна Ірина у стінах Центру суспільної освіти та соціального партнерства взяла участь у зустріч робочої групи за адвокаційним проєктом “Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2020 році у Вінницькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях», який впроваджує ВОПО "Джерело надії" за підтримки IOM Ukraine. На зустрічі говорили, що незважаючи на карантин випадки потрапляння в ситуацію торгівлі людьми нашими громадянами збільшуються. Так тільки до Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї ,дітей та молоді у 2020 році за допомогою звернулось 5 ймовірно постраждалих від торгівлі людьми осіб ( з них 2 повторно) . Здійснювалась робота з 21 постраждалими та ймовірно постраждалими від торгівлі людьми. Під час обговорення було також зазначено, що значно збільшилась кількість звернень на телефон Довіри. Робоча група обговорила план спільних дій щодо покращення ефективності заходів з попередження та протидії торгівлі людьми на Вінниччині, сприяння гідному та безперешкодному доступу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, і вразливих верств населення до допомоги, гарантованої державою. Саме через активну взаємодію та спільними зусиллями влади та громадськості вдасться покращити допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
У засіданні робочої групи також взяли участь - представники та представниці різних органів влади -
Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА;
Вінницький місцевий центр з надання БВПД;
Управління дотримання прав людини Національної поліції України - УДПЛ у Вінницькій області;
Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у центральних областях (Офіс Омбудсмана України;)
НАГАДУЄМО : Лінія довіри" з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі у Вінницької області 0-800-75-04-75
Національна безкоштовна гаряча лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Національна "Гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного)
Національна дитяча “Гаряча лінія" 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного) логотип.jpg
Джерело надії протидія торгівлі людьми 2.jpg
Джерело надії протидія торгівлі людьми 1.jpg