Акції та події: «Не вся та допомога, яка блистить та красиво виглядає»
Керування дозволамиКерування дозволами

«Не вся та допомога, яка блистить та красиво виглядає»

«Не вся та допомога, яка блистить та красиво виглядає». Саме так можна охарактеризувати буденну діяльність працівників Мобільної бригади протидії насильству.
16 липня, була отримана інформація про дітей, які протягом тривалого часу перебувають у замкненому приміщенні, без дорослих та можливості покинути житло, оскільки були замкненні ззовні матір’ю.
На момент коли з’явилась мати, як здалось у стані зміненої свідомості, та все ж вдалося потрапити до помешкання, виявилося, що діти 7 та 10 років, перебувають в антисанітарних умовах. Як часто буває, в приміщенні було брудно, смерділо нечистотами та зіпсованою їжею, на підлозі знаходилось переповнене відро з фекаліями, на спальних місцях була брудна постільна білизна та розкидані речі.
Тому працівниками Мобільної бригади, спільно з представниками Служби у справах дітей та Ювенальної поліції, було вирішено вилучити дітей з помешкання, та поміщення їх до лікувального закладу, для подальшого обстеження стану здоров’я та проведення всіх необхідних маніпуляцій для покращення стану дітей.
Проте, це тільки частина робочого дня Мобільної бригади. Не зважаючи на карантин, за останні два тижні роботи, фахівцями МБ було здійснено 14 виїздів у сім’ї, де відбувається насильство, надано 43 консультацій, інформаційного, юридичного та психологічного характеру, поміщено 1 жінку з 2 дітьми до кризового центр допомоги особам які постраждали від домашнього насильства.
           Вилучення Кузьменко 1.jpg  Вилучення Кузьменко 2.jpg
Вилучення Кузьменко 3.jpg