Керування дозволамиКерування дозволами

Загальна інформація про ВМКП «Вінницяміськліфт»

5555.jpg

Вінницьке міське комунальне підприємство "Вінницяміськліфт" є юридичною особою з дня його державної реєстрації, має самостійний баланс, розрахункові (поточні) та інші рахунки в установах банків, печатку та штампи зі своїм найменуванням та інші реквізити. Підприємство засноване на власності територіальної громади м. Вінниці, підзвітне та підконтрольне Вінницькій міській раді та її виконавчому комітету, підпорядковане міському голові та департаменту житлового господарства.

Підприємство з 2015 року розпочало роботи по впровадженню сучасної безпровідної комплексної системи диспетчеризації ліфтів, у результаті чого покращилась якість надання послуг. За рахунок GPRS зв'язку дана система при додатковому підключенні датчиків, дозволяє контролювати  наявність усіх  комунальних  послуг по будинку, а саме: знімати показники лічильників електроенергії, холодної, гарячої води,  контролювати температуру системи опалення будинку і в автоматичному режимі передавати їх на диспетчерський пульт, а також  встановлювати відеокамери, які дають змогу контролювати прибудинкову територію.

Виконуючи програму енергозбереження, підприємство встановлює на відремонтованих ліфтах енергозберігаючі світильники з аварійним освітленням.

ВМКП «Вінницяміськліфт» силами власного виробництва виготовляє металеві купе кабіни ліфта, пульти наказу та інші запасні частини, а також проводить ремонт та відновлення деталей  і механізмів ліфта, що значно здешевлює ремонт та обслуговування ліфтів.​