Керування дозволамиКерування дозволами

Цілі діяльності КП «Агенція просторового розвитку»

Надання організаційної підтримки і координація зусиль, спрямованих на затвердження і реалізацію стратегії просторового розвитку міста.

Проведення досліджень, у тому числі маркетингових, соціологічних, для визначення громадської думки, перспектив розвитку міста у цілому та окремих території.

Представлення міста на конференціях, форумах, симпозіумах, виставках і семінарах, партнерських мережах в Україні та за кордоном.

Сприяння створенню сучасної міської інфраструктури у м. Вінниця, організація відбору ідей, проектів та концепцій для їх реалізації на території м. Вінниця, залучення або здійснення фінансової підтримки цих проектів.

Залучення зовнішніх, у тому числі міжнародних, коштів для фінансування програм з просторового розвитку та міських інвестиційних проектів.

Участь у розробленні заходів ефективної організації просторової взаємодії з метою забезпечення позитивного впливу на міське середовище.

Розробка неформальної містобудівної документації, інвестиційних проектів. Консультаційний супровід реалізації великих міських проектів.

Організація та проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, семінарів, конференцій, тренінгів, воркшопів тощо (в тому числі міжнародних) з просторового розвитку міста, урбаністики, урбандизайну.