Керування дозволамиКерування дозволами

Інформація про МКП «Кінотеатр «Родина»

Березень 1945-го… Вінниця оговтується  від жахів руйнівної фашистської окупації, а виконком обласної ради депутатів трудящих приймає постанову №357, якою зобов'язує Обллегпром та Вінницьку міську раду передати обласному відділу кінофікації клуб взуттєвої фабрики для організації в ньому дитячого кінотеатру та театру кінохроніки. На виконання цієї постанови виконком міської ради в жовтні приймає свою постанову, в якій планує здійснити ремонт та придбання обладнання кінотеатру.

Кінотеатр «Родина» набуває статусу дитячого культурного закладу та бере на себе високу місію засобами кіно вдосконалювати справу виховання підростаючого покоління вінничан.

В 1987 році кінотеатр було визнано найкращим в Україні та нагороджено перехідним Червоним прапором у республіканському змаганні.

Відповідно до рішення 4-ї сесії Вінницької обласної Ради народних депутатів 22-го скликання від 29.04.95 р. та сесії міської Ради народних депутатів 22 скликання від 9.06.1995 р. згідно наказу по управлінню культури міськвиконкому № 15 від 26.02.1996 р. «Про передачу-прийом майна міських кінотеатрів з обласної у міську комунальну власність» було передано майно кінотеатру «Родина» в управління культури міськвиконкому.

На сьогодні, серед численних закладів культури, кінотеатр «Родина» чи не єдиний в Україні заклад, який зберіг свій статус комунального.

Протягом  багатьох років в кінотеатрі «Родина» проводяться культурно-освітні заходи, зокрема серед вихованців дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл міста та інших закладів освіти. В стінах кінотеатру організовуються  виставки дитячої художньої творчості, зустрічі глядачів з відомими акторами та режисерами, до загальнодержавних та міських свят проводяться ретроспективні покази вітчизняного кіно. Традиційними стали кінопокази фестивалів зарубіжного та українського кіно.

На сьогоднішній день замінено опалення у кінотеатрі, утеплено зовнішні стіни, проведено капітальні ремонти покрівлі кінотеатру, глядацької зали (з заміною крісел та екрану), фойє кінотеатру, пожежної сигналізації, внутрішніх приміщень.

Вартість квитків : для дорослих 50грн;  для дітей в форматі 2D від 30грн., в форматі 3D - 50 грн.