Керування дозволамиКерування дозволами

Географія

Місто Вінниця та його околиці розташовані в межах Волинсько - Подільського кристалічного масиву, прикритого четвертинними відкладеннями пісків, глин, вапняків та мергелів. Перемішуючись із залишками рослинного світу, вони утворили родючі чорноземні ґрунти. Фундамент цього масиву складається з найдавніших порід: гранітів, гнейсів, сієнітів, які в ряді місць виходять на поверхню та являють собою цінний будівельний матеріал.

Місто розташовано в 260 км (автомобільний шлях) від столиці України - міста Києва, в 429 км від міста-порту Одеси, в 369 км від Львова. Це сприяє встановленню тісних економічних зв’язків, як з сусідами, так і з більш віддаленими торговими партнерами.

Місто Вінниця знаходиться на 49о пн.ш., тобто в середніх широтах, що визначає помірність її клімату. Для міста характерне тривале не спекотне літо з достатньою кількістю вологи та порівняно коротка не сувора зима.

9PT44848944.jpg

Середня температура січня -5,8оС, липня +18,3оС. Річна кількість опадів 638 мм.

З несприятливих кліматичних явищ на території міста спостерігаються хуртовини (від 6 до 20 днів на рік), тумани в холодний період року (37-60 днів), грози з градом (3-5 днів).

Тривалість світового дня коливається від 8 до 16,5 годин.