Керування дозволамиКерування дозволами

В.о. керуючого справами виконавчого комітету Чорнолуцький С. Г.

Чорнолуцький Сергій Григорович

В.о. керуючого справами виконкому

Чорнолуцький.jpg

Народився у 1951 році в місті Вінниці.

Освіта вища. У 1973р.- закінчив факультет радіоелектроніки Київського політехнічного інституту. З 1973-1974р. - проходив військову службу в Прикарпатському військовому окрузі. Трудову діяльність розпочав на Вінницькому радіоламповому заводі. Працював інженером, керівником підрозділів, був відзначений, як кращий конструктор міністерства електронної промисловості. У 1976-1979р.- обирався звільненим секретарем комітету комсомолу Вінницького радіолампового заводу, потім п'ять років працював в Замостянському райкомі, Вінницькому міськкому партії. Більше 3-х років був заступником керівника органу Держприймання на ВО «Жовтень» Держстандарту СРСР. В 1986р.- повернувся працювати на ВО «Жовтень». Працював на інженерних та керівних посадах, за сумісництвом чотири роки очолював товариство з обмеженою відповідальністю – «Зета».

З 2002р.- працював у Вінницькій міській раді  на посадах начальника управління комунального майна, начальника управління праці і соціального захисту населення, начальника Головного управління праці і соціального захисту населення.

З 2007-2016р.- керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради. З 11.07.2016р. по теперішній час виконує обов'язки керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Одружений. Виховує двох доньок.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (виправлена після звільнення) за 2016 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація (виправлена) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік