Керування дозволамиКерування дозволами

Заступник міського голови ​Слишинський В.І.

Слишинський Володимир Іванович

заступник міського голови

Слишинський.JPGНародився 25 серпня 1965 року в с. Браїлівка Ново-Ушицького району Хмельницької області.
Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство».

Заслужений юрист України.

Трудову діяльність розпочав 1981 року. Працював креслярем Центрального конструкторського бюро інформаційної техніки, випрорбовувачем електронних деталей та приладів, слюсарем- складальником радіоапаратури,  контролером ВТК, а з 1989 по 1992 рік -  наладчиком КВПіА Науково-виробничого об’єднання «Спектр».

З 1992 по 2000 роки обіймав посади інспектора, головного юрисконсульта, начальника інформаційно-аналітичного управління, заступника міського голови Вінницької міської ради. У 2000-2002 роках – помічник-консультант народного депутата України.

 З 2002 по 2005 роки – генеральний директор ПП «Юридична фірма «Юлія». Серед правників України відомий як неодноразовий учасник засідань Конституційного суду. З 2005 року працює на посаді заступника Вінницького міського голови. В сфері його відповідальності політико-правові питання, вдосконалення системи надання адміністративних послуг, впровадження інформаційних технологій та системи управління якістю.  

Володимир Іванович Слишинський є ідеологом впровадження в діяльність місцевого самоврядування новітніх методів управління. За його безпосередньої участі розроблено найсучасніший Статут територіальної громади міста Вінниці, створено відомий в усій Україні Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», впроваджено міжнародну систему управління якістю та протидії корупції,  втілено систему електронного документообігу та інші новітні технології електронного врядування.

Як правник найвищої кваліфікації, В.І. Слишинський забезпечує діяльність Вінницької міської ради та її виконавчих органів у виключній відповідності до закону, і відомий як один з ініціаторів законодавчих змін направлених на зміцнення і розвиток місцевого самоврядування.
Нагороджений Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Грамотою та Подякою Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.

 За особливі досягнення у правничій діяльності, заслуги в зміцненні законності і правопорядку та високий професіоналізм Указом Президента України від 20 серпня 2007 року Слишинському Володимиру Івановичу присвоєно звання «Заслужений юрист України».