Проєкт Стратегії 3.0 для зворотнього зв’язкуСтратегія розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030

strategiya_Vinnycia_3_0_baner.jpeg

Шановні мешканці та мешканки Вінницької об'єднаної громади!

В результаті реформи децентралізації Вінницька міська об'єднана територіальна громада складатиметься з Вінницької, Деснянської, Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Малокрушлинецької, Писарівської, Щітківської та Стадницької громад. Формування цілісної громади «Великої Вінниці» із збереженням ідентичності кожної громади потребує нових рішень у всіх сферах життєдіяльності - мобільності, послугах, організації соціального і культурного життя, просторового планування тощо.

Протягом останніх місяців виконавчі органи Вінницької міської ради спільно з підприємцями, науковцями, активними громадянами та громадянками обговорювали напрями розвитку об'єднаної громади на наступні десять років. В результаті проведеного аналізу та обговорень був розроблений проєкт Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року (Стратегія 3.0).

Наразі розпочалось обговорення проєкту із вінничанами. Запрошуємо Вас надсилати свої ідеї та пропозиції до запропонованого проєкту Стратегії, заповнивши форму, на електронну адресу vmotg2030@vmr.gov.ua, вказавши ваші контактні дані, до 15 грудня 2020 року  включно

За результатами опрацювання надісланих пропозицій робоча група з розробки Стратегії прийматиме рішення щодо включення їх до фінальної версії документу. Остаточну редакцію Стратегії планується сформувати та оприлюднити на початку 2021 року.

Будь ласка, ознайомтесь з поданим нижче проєктом Стратегії та заповніть форму з вашими пропозиціями. 

Проєкт Стратегії 2030.pdf

Форма збору пропозицій.docx