Керування дозволамиКерування дозволами

Рішення міської ради

У відповідності до рішення міської ради №434 від 30 вересня 2011 року з першого січня 2012 року будуть ліквідовані Ленінський, Староміський та Замостянський райони міста Вінниці.

 

Вінницька міська рада

Рішення

від 30.09.2011 № 434

 

11 сесія 6 скликання


Про адміністративно-
територіальний устрій м. Вінниці
 
Розглянувши подання міського голови, керуючись ст.ст 140, 143 Конституції України, п. 41 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.1.4 Статуту територіальної громади міста Вінниці, міська рада
 

В И Р І Ш И Л А:

 
1. З 01 січня 2012 року скасувати районний поділ міста Вінниці, ліквідувавши Ленінський, Староміський та Замостянський райони міста Вінниці.
2. Звернутися до Генерального прокурора України, Міністра юстиції України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра оборони України, Міністра надзвичайних ситуацій України, Голови правління Пенсійного фонду України, голови Центральної виборчої комісії України та до керівників інших центральних органів державної виконавчої влади щодо необхідності приведення підпорядкованих установ і організацій у відповідність до адміністративно-територіального устрою м. Вінниці.
3. Департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики (Ю.Зажирко).

 

Міський голова                                                                                                                                                   В.Гройсман