Керування дозволамиКерування дозволами

Графік особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів міської ради

 ​
Прізвище, ім'я, по батькові, посадаДні та місце прийомуГодини прийому

Аладіна

Тетяна Михайлівна -

начальник архівного відділу

понеділок

четвер

вул. С. Ценського, 14

з 1400 до 1700

з 900 до   1300

Варламов Михайло Васильович -

директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку

1-й та 3-й четвер

 кімната особистого прийому №2


з 1200 до 1300

Вешелені Олександр Миколайович -

директор департаменту маркетингу міста та туризму

2-й та 4-й вівторок

кімната особистого прийому №2


з 1400 до 1500

Висоцький Андрій Олександрович -

начальник відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлового господарства

1-й четвер

 4-й четвер

кімната особистого прийому №2

з 1100 до 1200

з 1000 до 1100

Войткова Валентина Романівна -

директор департаменту соціальної політики

вівторок

кімната особистого прийому №1


з 0900 до 1200

Григорук Людмила Анатоліївна -

заступник директора департаменту правової політики та якості

1-й, 2-й четвер

кімната особистого прийому №2


з 900 до 1000

Гузлякова Олена Олександрівна

перший заступник директора департаменту адміністративних послуг

понеділок-четвер

п'ятниця

приміщення ЦАП «Прозорий офіс»

з 0900 до 1700

з 0900 до 1600

Іванов  Ігор Іванович -

начальник відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

2-й четвер

кімната особистого прийому №2


з 1000 до 1100

Іващук Антоніна Янківна -

начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»

2-а п'ятниця

кімната особистого прийому №2


з 1400 до 1500

Копчук Ірина Володимирівна -

директор департаменту адміністративних послуг

 
2-а та 4-а п'ятниця кімната особистого прийому №2

з 1000 до 1100

Кравець Ігор Юхимович -

 директор департаменту капітального будівництва

вівторок

вул. Пирогова, 34а


з 1600 до 1800

Краєвський Сергій Станіславович

голова комітету по фізичній культурі та спорту

1-й  вівторок

 кімната особистого прийому №2


з 1500 до 1600

КушнірчукСергій Анатолійович -

директор департаменту земельних ресурсів

1-а та 3-я середа

кімната  особистого прийому №2


з 1500 до 1700

Ласкавчук Тетяна Василівна -

директор департаменту

кадрової політики

1-а п'ятниця

кімната особистого прийому №2

 
з 1600 до 1700

Луценко Наталія Дмитрівна -

директор департаменту фінансів

1-а та 3-я п'ятниця

 кімната особистого прийому №2


 з 900 до 1000

Маховський Яків Олександрович -

 директор департаменту архітектури та містобудування

2-а та 4-та середа

кімната особистого прийому №1

 
з 1500 до 1700

Мисловська Аліса Олександрівна -

директор департаменту  у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю

1-й вівторок

кімната особистого прийому №2


з  1700 до 1800

Мончак Юлія Вікторівна -

начальник відділу молодіжної політики

1-й та 3-й

понеділок

кімната особистого прийому №2


з 900 до 1000

Ніценко Володимир Миколайович -

директор департаменту комунального господарства та благоустрою

1-а п'ятниця

3-я п'ятниця

 кімната особистого прийому №2

з 1400 до 1500

з 1100 до 1200

Парфілов Олег Михайлович -

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

2-й вівторок

кімната особистого прийому №2


з 900 до 1000

Пересунько Михайло Михайлович -

в.о. директора департаменту самоврядного контролю

2-й вівторок

кімната особистого прийому №2


з 1000 до 1100

Погосян Віталій Валерійович -

директор департаменту економіки і інвестицій

1-й та 3-й вівторок

кімната особистого прийому №2


з 1400 до 1500

Пурдик Григорій Никанорович -

директор департаменту міського господарства

1-й та 3-й понеділок

2-й та 4-й понеділок

кімната особистого прийому №2

 з 1100 до 1200

 з 1500 до 1600

Романенко Володимир Борисович -

директор департаменту інформаційних технологій

1-й понеділок

кімната особистого прийому №2

 
з 1400 до 1500

Синявський Анатолій Леонідович -

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців     м. Вінниці

вівторок

четвер

вул. Замостянська, 7

 каб. 333

 з 0900 до 1300

 з 1400 до 1800

Філанчук Максим Валерійович -

директор департаменту культури


2-й та 4-й понеділок кімната особистого прийому №2
 
з 1400 до 1500

Фурман Роман Сергійович -

 директор департаменту

житлового господарства

1-а та 3-я середа

2-а та 4-а середа

кімната особистого прийому №2

 з 1100 до 1300

 з 1400 до 1600

Чернега Олександр Михайлович -

директор департаменту архітектурно-будівельного контролю

4-а п'ятниця

5-а п'ятниця

кімната особистого прийому №1

 з 1000 до 1200

 

Шафранська Людмила Анатоліївна -

начальник служби у справах дітей

2-а та 4-а п'ятниця

кімната особистого прийому №2

 
з 1200 до 1300

Шиш Олександр Володимирович –

директор департаменту охорони здоров'я

2-й та 4-й четвер

кімната особистого прийому №2

 
з 1600 до 1800

Шутак Ігор Анатолійович -

директор департаменту комунального майна

1-й вівторок

кімната особистого прийому №2

 
з 900 до 1000

Яценко Оксана Василівна -

директор департаменту освіти

 

1-а та 3-я середа

2-а та 4-а середа

кімната особистого прийому №2

 з 900 до 1100

 з 1600 до 1800