Події проекту: 22 жовтня 2016 року у Вінниці відбувся Перший Форум «Інтегрований розвиток Вінниці. Діалог. Залучення громадян»
Керування дозволамиКерування дозволами

22 жовтня 2016 року у Вінниці відбувся Перший Форум «Інтегрований розвиток Вінниці. Діалог. Залучення громадян»

Перший Форум спрямований на залучення активних представників громадськості та ефективну співпрацю з представниками влади для визначення та подолання основних проблем на шляху до сталого розвитку міста.

Форум – це один з етапів роботи над Концепцією. Це майданчик, де активні громадяни мають нагоду висловити свої думки та ідеї, а також поділитися власними напрацюваннями в одній з 8 робочих груп за темами: економіка і ринок праці, мобільність і транспорт, технічна інфраструктура, медицина і охорона здоров'я, культура, спорт, туризм, освіта і наука, соціальна політика і соціальна інклюзія, архітектура та публічний простір.

Участь у форумі взяли Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст» пан Матіас Брандт, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Керівник проекту «Інтегрований розвиток міст» Матіас Брандт, який сказав: «Нам цікаво, щоб ключова реформа України – децентралізація та підтримка місцевого самоврядування – була успішно втілена. Тому ми започаткували цей проект. Ми хочемо передати вам свій досвід і знання. В 19 столітті Німеччина була зруйнована після періоду воєн. Власне, тоді і відбулась передача повноважень місцевим владам та розпочалась епоха індустріалізації та економічного розвитку. Вінниця в питанні децентралізації досить активно просувається. Декілька тижнів тому саме тут стартував ще один великий проект міжнародної співпраці. Тому можна сказати, Вінниця є своєрідною українською столицею децентралізації». 

Девіз форуму: «Ми створюємо нашу Вінницю". Для роботи під час Форуму було обрано 8 тем з розвитку міста і учасники Форуму працювали у відповідних робочих групах:

Робоча група 1 – Створюємо перспективи. Економіка та ринок праці

Робоча група 2 – Людина в центрі уваги. Мобільність та транспорт

Робоча група 3 – Модернізація згідно потреб. Технічна інфраструктура

Робоча група 4 – На службі людям. Медицина та охорона здоров'я

Робоча група 5 – Вінниця – місто, де хочеться жити.  Культура, спорт, туризм

Робоча група 6 – Знання – це сила. Освіта і наука

Робоча група 7 – Місто для усіх. Соціальна політика, соціальна інклюзія

Робоча група 8 – Містобудування та культурна спадщина. Архітектура та публічний простір.

Крім того, результати мозкового штурму робочих груп були представлені в заключній частині конференції.