Новини: ВІННИЦЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ»
Керування дозволамиКерування дозволами

ВІННИЦЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ»Заходи (9).jpgЗ 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні». Це робиться з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання домашнього насильства та насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. 

Вінницький міський центр соціальних служб організовує та бере участь у заходах, які спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. Співпрацює з громадськими організаціями щодо викорінення домашнього насильства. Також проводить інформаційні кампанії з метою підвищення обізнаності населення України в цьому напрямку. 

Виконавчими органами Вінницької міської ради в рамках акції буде проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів у закладах ІІ рівня акредитації, загальноміських заходів, а також інформаційну кампанію для працівників Патрульної поліції Вінницької області задля інформування про діяльність Вінницького міського центру соціальних служб у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Увага!

Якщо Ви або ваші знайомі постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі – НЕ МОВЧІТЬ, звертайтесь на гарячу лінію мобільної бригади Вінниці: 093 900 15 60, 098 900 15 60, (0432) 67 04 60. Час роботи: пн – пт з 08.00 год.  до 17.00 год.  Послуги безкоштовні та конфіденційні.  

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7567