Керування дозволамиКерування дозволами

BEI

 BEI Vinnytsia

Що таке Базовий Кадастр Викидів?

Базовий Кадастр Викидів визначає обсяг CO2 що утворюється в результаті енергоспоживання на території міста-підписанта Угоди Мерів. Він дозволяє ідентифікувати головні джерела викидів CO2 і розмістити по пріоритетах заходи з їх зниження. Оцінка Базового Рівня Викидів на момент приєднання міста до Угоди дасть змогу в подальшому відслідковувати прогрес у напрямку до реалізації її головної мети.

 

Що повинен включяти Базовий Кадастр Викидів?

 Базовий Рівень Викидів має бути заснований на остаточних даних по споживанню енергії в межах кордонів населеного пункту. В оцінку викидів включаються всі сфери в яких відбувається генерування СО2 внаслідок енергоспоживання (опалення бюджетних та житлових будівель, транспорт, тепломережі, тощо). Викиди що генеруються кожною сферою енергоспоживання повинні мати чітку прив'язку саме до конкретного муніципалітету, тобто знаходитися в його межах і перебувати під управлінням органу влади, що підписав Угоду.

 Базовий рік для складання Базовий Кадастр Викидів.

Базовим роком оцінки рівня викидів для м. Вінниці є 2010 рік. Це рік, на який є в наявності дані, щоб обчислити рівень викидів.
 Які сектора охоплюються Базовим Кадастром Викидів?
Зобов'язання Угоди Мерів стосуються повної географічної області муніципалітету, в межах його визначених кордонів. Базовий Рівень Викидів повинен включати всі сфери в яких відбувається генерування СО2 внаслідок енергоспоживання, для яких Планом Дій будуть передбачені заходи для його зниження.
Сьогодні розглядаються наступні напрямки:
Житловий сектор
Зовнішнє вуличне освітлення
Теплопостачання
Промисловість
Транспорт
Не житлові будівлі
Муніципальні будівлі

 інформаційний напрямок