Новини та події проекту: Визначено учасників Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту»
Керування дозволамиКерування дозволами

Визначено учасників Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту»

14 заявок надійшло від команд архітекторів та фахівців з ландшафтної архітектури на участь в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту». Серед них – п’ять вінницьких команд, п’ять команд з Києва, а також по одній заявці з таких міст як Полтава, Львів, Одеса та Павлоград. В результаті кваліфікаційного конкурсу, було обрано 3 команди-учасниці Архітектурної майстерні.

46458148_2197603566938182_105854013085319168_o.jpg

Ознайомитись з командами, які подавали заявки та рейтинговою таблицею можна за посиланням.

Учасники згенерують творчі ідеї з просторового планування парку, його ідентичності та унікальності, запропонують як організувати ключову локацію в парку, виходячи з потреб мешканців.

Архітектурна майстерня «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту» є складовою Демонстраційного проекту в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.