Новини та події проекту: Відбулась друга робоча зустріч Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту»
Керування дозволамиКерування дозволами

Відбулась друга робоча зустріч Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту

Команди архітекторів, запрошені до участі в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту», представили свої ідеї для розвитку парку «Хімік» у Вінниці:

  • "Хімія соціальних зв'язків" (Одеса), в якому поєднуються три різні формати (зони) користування парком: "реакція", що передбачає соціальну взаємодію, "вибух", при якому реалізовуються спортивні активності та "розчинення" у природі.

KH_Odesa_Сторінка_28.jpg

  • "Штучний ліс" (Київ), який зосереджується на ключовій локації та передбачає модульні меблі і навіси оригінальної форми, яскраві та незвичні дитячі атракціони, а також збереження дерев зі створенням газонних галявин для відпочинку.

forest2-22sm.jpg

  • "Природні зв'язки" (Вінниця), який пропонує нову планувальну схему «сад-структура», яка сприяла б посиленню стосунків між гостями парку та із природою, а також передбачає відображення назви парку у малих архітектурних формах і окремих зонах.

2.jpg
Три команди з Одеси, Києва та Вінниці презентували свої ідеї щодо планування та ідентичності парку, а також бачення його ключової локації представникам мешканців, місцевим експертам, фахівцям комунального підприємства "Інститут розвитку міст"  та швейцарському фаховому консультанту проекту Урсу Томанну з метою обговорити запропоновані ідеї. Зустріч відбулась у Хабі "Місто змістів", що на Пушкіна, 11.

Команди врахують почуті коментарі та побажання та вже 26 грудня надішлють свої фінальні роботи Інституту розвитку міст, які будуть опубліковані та ляжуть в основу проекту парку «Хімік». Передбачається, що вже у 2019 році буде розроблено проектно-кошторисну документацію.

Восени цього року парк "Хімік" обрано Демонстраційним проектом у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».  Мета Демонстраційного проекту - доповнити або поліпшити міські ініціативи, застосовуючи підходи інтегрованого міського планування. Уряди Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження проекту. При цьому Вінницька міська рада зі свого боку зобов’язується також виділити не менше 50 тис. євро на втілення проекту у 2019 році.

Сторінка проекту щодо парку «Хімік» у соціальній мережі: www.facebook.com/KhimikResearch