Новини та події проекту: Команди урбаністів зі Львова, Києва та Івано-Франківська розроблятимуть концепцію проспекту Коцюбинського у рамках Студій ідей
Керування дозволамиКерування дозволами

Команди урбаністів зі Львова, Києва та Івано-Франківська розроблятимуть концепцію проспекту Коцюбинського у рамках Студій ідей

5 лютого завершено конкурсну процедуру відбору команд-учасниць містобудівного конкурсу в  форматі Студій ідей. Мета Студій - розробка концепцій просторово-планувальних та транспортних рішень для проспекту Коцюбинського та району Замостя у м. Вінниця.

З 16 заявок, що надійшли, одна відхилена як неповна. З 15 прийнятих заявок обрано три команди урбаністів, що братимуть участь у Студіях ідей:

  1. Львівське комунальне підприємство «Інститут просторового розвитку», м. Львів;
  2. Громадська організація «Урбан Куратори», м. Київ;
  3. Urban Consulting Group (ТОВ «Ю Сі Джи»), м. Івано-Франківськ.

Відбір команд здійснено членами Координаційного комітету відповідно до критеріїв оцінки, визначених конкурсною процедурою. В першу чергу оцінювались компетенції учасників у сферах містобудування, транспортного та ландшафтного планування.

Стартовий захід у рамках Студій ідей відбудеться 13 лютого у Вінниці, під час нього урбаністи отримають інформацію щодо району Замостя та проспекту Коцюбинського й зможуть ознайомитись з територією.

studii_protocol_2018-02-05.pdfstudii_protocol_2018-02-05.pdf

photo_location.jpg