Керування дозволамиКерування дозволами

Кваліфікація  2030

Кваліфікація  2030​​​Презентація Кваліфікація 2030 Вінниця.PPTXПрезентація Кваліфікація 2030 Вінниця.PPTX

2030logo2.jpg

Нове мислення — нові дії


Шановна громадо!

З січня 2016 року Вінницька міська рада у співпраці з активними містянами розпочала роботу над розробкою довгострокової Концепції інтегрованого розвитку міста. Працюючи під спільним гаслом «Ми творимо нашу Вінницю», ми прагнемо досягти трьох поставлених цілей, а саме:

  1. Посилення місцевого самоврядування в Україні шляхом проведення реформи децентралізації. Міста стають сильнішими, більш незалежними від Києва та отримують нові повноваження. Звісно, нам ще багато належить зробити, але процес прийняття рішень на місцях стає значно ефективнішим, ніж раніше.
  2. Спираючись на міжнародний досвід, забезпечення участі громадян в обговореннях майбутнього міста та прийнятті важливих рішень.
  3. Налагодження міжвідомчої комунікації, оскільки досі дуже часто департаменти міської ради працюють незалежно один від одного, недостатньо поінформовані про цілі та дії своїх колег.

Ми хочемо змінити цю ситуацію. Концепція інтегрованого розвитку міста, над розробкою якої ми будемо активно працювати разом з громадою міста у 2017 році, стане стратегічно важливим документом для прийняття наших рішень. Як співробітники міської ради, ми хочемо запросити Вас долучитися до цього процесу через серію тренінгів у рамках програми підвищення кваліфікації працівників міської ради «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії», а також просимо подавати свої пропозиції щодо підвищення розуміння співпраці, цілеспрямованої діяльності, здатності вирішувати конфлікти.

Програма підвищення кваліфікації працівників міської ради «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії» впроваджується за підтримки урядів Німеччини та Швейцарії. Таким чином, ми маємо унікальну можливість вивчати досвід наших друзів та партнерів із європейських міст. Також хочемо представити Вашій увазі головні компоненти вищезгаданої програми, яка є частиною Концепції інтегрованого розвитку міста. Ця ініціатива є досить динамічною програмою, яку ми будемо коригувати та змінювати з огляду на ситуацію. За умови Вашої активної участі та при підтримці колег ми зможемо щодня змінювати наше рідне місто на краще.

Дякую за увагу!

З повагою,

Уповноважений представник проекту

Владислав Скальський

Навіщо зміни?

Уряд України надав органам місцевого самоврядування більше повноважень згідно з вимогами Європейської хартії місцевого самоврядування. Всі питання, які може вирішити місто, повинні вирішуватись містом. Використовуючи фахову термінологію, такий підхід називається принципом субсидіарності. За цим принципом верхні ланки управління передають свої повноваження в багатьох сферах нижнім ланкам управління. Це означає, що ми беремо на себе відповідальність за вирішення питань, не чекаючи на те, що їх вирішить хтось інший.

Сьогодні напрочуд швидко змінюються рамкові умови, політичні наміри та організаційна структура. Це вимагає від нас здатності швидко реагувати на зміни та бути прогресивними у всіх сферах.

Окрім виконання внутрішньополітичних вимог, ми маємо конкурувати з іншими містами світу. Ми хочемо, щоб молодь залишалася у нашому місті та допомагала нам його розвивати. Ми хочемо залучати іноземні інвестиції для створення  робочих  місць. Міста з клієнт-орієнтованим управлінням та зрозумілою стратегією, спрямованою на перспективу, мають значну перевагу в умовах такої конкуренції.

Підсумовуючи вищесказане, ми прагнемо, щоб наше рідне місто було комфортним та безпечним для кожного мешканця. Саме тому ми очікуємо від усіх відкритості та готовності постійно навчатися.

Програма «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії» робить вагомий внесок для реалізації цих цілей. Основні  компоненти програми пропонуємо до Вашої уваги нижче.

Кваліфікація 2030

Модуль 1: Комунікація, координація, кооперація

Близько 200 співробітників ВМР пройдуть навчання з розвитку базових навичок до літа 2017 р. Навчання буде проходити у формі одно- та дводенних тренінгів за наступними темами: «Вміння вести переговори. Управління конфліктами. Безконфліктна поведінка», «Особистий розвиток. Емоційний інтелект», «Професійне вигорання. Мотивація та самомотивація», «Створення успішної вмотивованої команди», «Управління проектами», «Модерація дискусій, фасилітація, ефективна комунікація з громадськістю». Детальна програма оприлюднена  в мережі Інтернеті. До складу навчальних груп увійдуть співробітники різних департаментів та рівнів, а також активні представники громадськості. Такий склад груп передбачає покращення комунікації, співпраці та взаєморозуміння в робочому процесі. Більш детальна інформація за наступним посиланням: http://www.vmr.gov.ua/Lists/IntegratedUrbanDevelopment/Default.aspx

Модуль 2: Вузькоспеціалізовані тренінги та передача досвіду

У 2017 році будуть проведені сім вузькоспеціалізованих тренінгів за наступними темами: економічний розвиток; переробка відходів; житлове господарство; озеленення та дозвілля; трансформація колишніх промислових об'єктів; управління енергією та розвиток малих і середніх підприємств. У рамках тренінгів досвідчені міжнародні експерти будуть обговорювати шляхи та стандарти кращого управління та планування у відповідних сферах з вінницькими фахівцями, які працюють над розробкою концепції інтегрованого розвитку міста,  та  співробітниками департаментів  ВМР.

Модуль 3: Підготовка фахівців з інтегрованого міського розвитку

Модуль 3 спрямований на підготовку обраних фахівців, які безпосередньо займатимуться питаннями міського розвитку. Під час навчання представники нашого міста засвоять нові методи та підходи до сучасного розвитку міст. Навчання відбувається разом з архітекторами та фахівцями з містобудування зі всієї України. Більш детальну інформацію Ви можете знайти за наступним посиланням: http://canactions.com/uk/#education

Модуль 4: Передача досвіду на національному та міжнародному рівнях

Концепція інтегрованого розвитку міста Вінниці базується на положеннях та стандартах Лейпцизькій хартії сталого європейського міста. Багато міст світу розробляють нові концепції, керуючись принципом інтегрованого розвитку. Порядок денний ООН у галузі сталого розвитку на період до 2030 р. містить Розділ 11, який повністю присвячений темі міського розвитку, оскільки в багатьох країнах світу все більше людей переселяються в міста. Саме тому Вінниця вирішила разом з іншими українськими містами та партнерами з Німеччини та Швейцарії посилити обмін міжнародним досвідом. Планується, що такий обмін досвідом буде відбуватись за допомогою навчальних та інформаційних поїздок, вузькоспеціалізованих конференцій на національному та міжнародному рівні, а також за допомогою передачі досвіду від іноземних спеціалістів.

Модуль 5: Школа молодого посадовця

Разом з Донецьким національним університетом імені В. Стуса ми хочемо готувати молодих та активних спеціалістів для роботи в державних органах влади. Головним першочерговим завданням школи є надання орієнтирів молодим фахівцям. «Школа молодого посадовця» дає нам можливість відібрати талановитих та найкращих кандидатів для виконання робочих обов'язків на державній службі. Школа передбачає 3 місяці інтенсивного навчання молодих людей, які стоять перед вибором професії, після чого вони будуть допомагати місту та майбутнім колегам приймати ефективні рішення. Більше інформації Ви можете знайти за посиланням https://www.facebook.com/shmpdonnu/

Модуль 6: Професійне управління проектами

"З метою покращення якості управління проектами в місті буде організований теоретично-практичний навчальний курс «Проектний менеджмент». Планується створення до 8 проектних груп по 5 співробітників у кожній. Цей компонент дозволить оптимізувати управління проектами в місті, підвищити його ефективність та прискорити відповідні процеси.»

Програма підвищення кваліфікації працівників міської ради «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії» реалізується у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Цей проект створений у рамках міжурядової співпраці України та Німеччини. Його метою проекту є розробка та впровадження концепцій інтегрованого розвитку Чернівців, Вінниці, Житомира та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії. Наше основне завдання - зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.