Керування дозволамиКерування дозволами

Результати Архітектурної майстерні "Створення парку "Хімік": від концепції до об'єкту"

​У рамках Архітектурної майстерні працюють три команди архітекторів та ландшафних дизайнерів з Одеси, Києва та Вінниці, які 23 листопада приступили до роботи, і вже 15 грудня представили власні напрацювання для обговорення в колі місцевих мешканців та фахівців.  26 грудня 2018 року команди-учасниці надіслали організаторам свої фінальні роботи.

Команди архітекторів, запрошені до участі в Архітектурній майстерні "Створення парку "Хімік": від концепції до об'єкту", запропонували такі ідеї для концепції парку:

  • "Хімія соціальних зв'язків" (Одеса), в якому поєднуються три різні формати (зони) користування парком: "реакція", що передбачає соціальну взаємодію, "вибух", при якому реалізовуються спортивні активності та "розчинення" у природі. Повну версію можна побачити за посиланням https://issuu.com/irm.vin/docs/park_khimik_vinnytsia_odesa_team.

KH_Odesa_Сторінка_28.jpg

  • "Штучний ліс" (Київ), який зосереджується на ключовій локації та передбачає модульні меблі і навіси оригінальної форми, яскраві та незвичні дитячі атракціони, а також збереження дерев зі створенням газонних галявин для відпочинку. Повну версію можна побачити за посиланням https://issuu.com/irm.vin/docs/park_khimik_vinnytsia_kyiv_team_.

forest2-22sm.jpg

  • "Природні зв'язки" (Вінниця), який пропонує нову планувальну схему «сад-структура», яка сприяла б посиленню стосунків між гостями парку та із природою, а також передбачає відображення назви парку у малих архітектурних формах і окремих зонах. Повну версію можна побачити за посиланням https://issuu.com/irm.vin/docs/park_khimik_vinnytsia_vinnytsia_tea.

2.jpg

Далі фахівці КП «Інститут розвитку міст» разом із міжнародним фаховим консультантом працювали над фінальною Концепцією парку «Хімік», яка врахувала пропозиції команд-учасниць Архітектурної майстерні. До роботи над фінальною Концепцією залучили також команду з міста Одеса, пропозиції якої значною мірою вплинули на фінальне рішення.