Керування дозволамиКерування дозволами

Демонстраційний проект "Парк "Хімік"

Демонстраційний проект має на меті доповнити або поліпшити міські ініціативи, спрямовані на реалізацію стратегічних пріоритетів розвитку Вінниці, шляхом застосування підходів інтегрованого міського планування.

Демопроект впроваджується в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Уряди Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження обраного шляхом громадського голосування проекту. При цьому Вінницька міська рада зобов'язується виділити не менше 50 тис. євро на втілення проекту у 2019 році.

Враховуючи цілі розвитку міста Вінниці, визначені Стратегією розвитку «Вінниця – 2020», зокрема пріоритет «Збалансований просторовий розвиток», а також зважаючи на те, що проект створення локального парку «Хімік» відповідає основним критеріям Демопроекту (партисипативність, інноваційність, доступність та ін.) і передбачений проектом «Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниця 2030», Вінницька міська рада обрала цей проект для наочної демонстрації застосування принципів інтегрованого розвитку міста, зокрема залучення громадськості до планування міських просторів, врахування потреб та інтересів різних суспільних груп тощо.

demo_1.jpg