Керування дозволамиКерування дозволами

Про інтегрований розвиток міста

лого1.png 

Сильне місцеве самоврядування. Сильна Україна

Україна має давні традиції централізованого планування та жорсткого регулювання місцевих або муніципальних питань з боку національного уряду. З реалізацією нинішнім урядом нової політики децентралізації та місцевого самоврядування ця традиція залишиться у минулому, а реформи впроваджуватимуться відповідно до вимог Європейської Хартії місцевого самоврядування.

Необхідні реформи стануть викликом як для національної уряду, так і для місцевих громад. Адміністрація міст та інші комунальні об'єднання отримуватимуть власні фінансові ресурси та надаватимуть державні послуги, які досі надавалися національними органами влади.

На додаток до адміністративної реформи уряд має намір сформувати територіальні об'єднання, здатні прийняти цей виклик, згуртувавшись. Швейцарія буде підтримувати такі об'єднання відповідно до Плану дій до Ради Європи для України на 2015-2017 рр.

Восени 2015 року під час урядових переговорів український та німецький уряди визначили підтримку цієї реформи шляхом впровадження різноманітних проектів та ініціатив, визначивши пріоритетом білатеральне співробітництво та розвиток. Співробітництво урядів Німеччини та Швейцарії розпочалося з проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Основною метою проекту є стимулювання та посилення потенціалу основних суб'єктів у містах у плануванні та реалізації інтегрованих стратегій розвитку міст і в той же час, розподілення інвестицій згідно з пріоритетами, визначеними на основі планування.

logo2.png 

Карта проекту Інтегрований розвиток міст в Україні.pdfКарта проекту Інтегрований розвиток міст в Україні.pdf