Енергоефективність: У бібліотеці-філії №16 завершили реконструкцію будівлі
Керування дозволамиКерування дозволами

У бібліотеці-філії №16 завершили реконструкцію будівлі

DJI_0899.jpgУ бібліотеці-філії №16 (вул. Бучми, 96) завершено утеплення зовнішніх стін, ремонт даху, оновлено електромережу, систему опалення. Також замінено двері, вікна, облаштовано належний санвузол, тощо. Завдяки капітальному ремонту приміщення вінничанам буде комфортніше користуватись послугами бібліотеки. А енергоефективні заходи дозволять економити ресурси.

У Вінниці бібліотеки давно перестали бути просто читальнями. У них проводять різні активності, заходи, діють гуртки тощо. У мікрорайоні Малі Хутори бібліотека №16 є чи не єдиним культурним центром. Особливо тут люблять займатися діти – на гуртках та майстер-класах. Тому тут має бути комфортно як відвідувачам, так і працівникам.

Останній ремонт закладу проводився у 1985 році, та й загалом  будівля досить стара. Ремонт цього приміщення розпочався у червні цього року.

«Наразі тут виконані основні роботи по капітальному ремонту. Тут відремонтовані внутрішні приміщення, замінили вікна, двері. Також відремонтували дах, утеплили та пофарбували стіни», – каже заступник директора департаменту культури міської ради Ганна Ковальчук. 

Також облаштовано належний санвузол, оскільки за радянських часів він не був передбачений у приміщенні. Пізніше планується виконати благоустрій біля будівні бібліотеки.

Загалом, протягом останніх кількох років у вінницьких закладах культури виконуються чималі об'єми ремонтних робіт. Акцент робиться на впровадженні заходів з енергозбереження, що дозволить зменшити споживання енергоресурсів взимку та підвищити комфортність перебування у закладах.

Нагадаємо, що за п'ять років у Вінниці капітально відремонтували сім бібліотек. Серед них – бібліотеки №1, №14, №12, №13, №15,  №18, Центральна міська бібліотека ім. Бевза. Усі вони підключені до Інтернету та мають комп'ютерну техніку, тож відвідувачі можуть не лише користуватись книгами бібліотек, а й шукати необхідну інформацію в глобальній мережі